Direct IT partnerem Malwarebytes

 

 

Jednym z największych niebezpieczeństw czyhających na użytkowników internetu jest uzyskanie dostępu do komputera czy serwera i zapisanych na nim danych za pośrednictwem złośliwego oprogramowania określanego słowem malware. Najbardziej uciążliwą i groźną wersją takich ataków jest atak ransomware czyli poprzez oprogramowanie blokujące dostęp do systemu lub uniemożliwia odczyt danych w celu wymuszenia okupu. 

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom wprowadziliśmy do naszej oferty oprogramowanie Malwarebytes. Jest to zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające przeznaczone do ochrony zarówno komputerów osobistych jak i serwerów. Działa jak tradycyjny program antywirusowy, ale dodatkowo chroni również przed złośliwym oprogramowaniem, ransomware, złośliwymi stronami internetowymi i innymi zaawansowanymi zagrożeniami.  

Komputery Apple z systemem Mac OS były bardziej odporne na tradycyjne wirusy. Jednak w przypadku ataków malware są one tak samo narażone, dlatego warto zainstalować ochronę Malwarebytes również na tych urządzeniach. 

Direct IT jest partnerem Malwarebytes.

Licencje:

  • Endpoint protection for PC
  • Endpoint protection for server
  • Endpoint protection for PC + EDR
  • Endpoint protection for server + EDR

EDR to dodatek Endpoint Detection & Response, umożliwiający lepsze reagowanie na różnego rodzaju zdarzenia z poziomu panelu i docieranie do źródeł problemów, oczywiście po ich bezpiecznym zablokowaniu.

Zachęcamy do kontaktu w celu zabezpieczenia komputerów i serwerów w Twojej firmie:
tel: +48 61 646 08 70
e-mail: [email protected] 

Napisz do nas