G+

Direct IT Kompletny

Szybki i atrakcyjny cenowo dostęp do specjalistów i technologii

„34,7% – o tyle obniżyliśmy roczne koszty obsługi informatycznej firmy …”

Postanowiliśmy, że część działań naszego działu IT zlecimy firmie zewnętrznej, która ma więcej wiedzy, zrobi to szybciej, lepiej, a przede wszystkim taniej. Postawiliśmy na Direct IT.

Efekt – obniżenie rocznych kosztów obsługi informatycznej firmy o 34,7%.

NEW Projecting Sp. z o.o.
ul. Forsycjowa 13/7
60-175 Poznań

Usługa Direct IT Kompletny została zaprojektowana w taki sposób, aby dać Twojej firmie (zatrudniającej od 5 do 100 pracowników) wszystkie korzyści posiadania własnego działu IT, bez konieczności zatrudniania etatowych pracowników, za atrakcyjną miesięczną opłatą.

Chcesz, aby oprogramowanie i sprzęt komputerowy w Twojej firmie działały tak jak powinny – szybko i bez zarzutu? W przypadku awarii chcesz mieć szybki dostęp do wykwalifikowanego specjalisty? A to wszystko za atrakcyjną, stałą miesięczną kwotę?

Jeśli tak, to pakiet Direct IT Kompletny jest właśnie dla Ciebie.

Nasz plan daje Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa, wynikające z posiadania zawsze pod ręką zespołu świetnie przeszkolonych specjalistów.

Oto kilka korzyści outsourcingu IT z pakietem Direct IT Kompletny

Lepsza wydajność, mniej usterek systemowych, praktycznie zero przerw w pracy
Zadbamy o to, aby wszystkie komputery w firmie były dobrze zoptymalizowane oraz regularnie aktualizowane. Dzięki temu unikniemy wielu nieoczekiwanych problemów, zanim w ogóle nastąpią.

„Posiadanie własnego pracownika, który zajmowałby się tylko opieką informatyczną, to dla nas zbyt duży wydatek…”

Każdej firmie zależy na tym aby optymalnie zarządzać swoim kapitałem. Dlatego w naszym przypadku posiadanie własnego pracownika, który zajmowałby się tylko opieką informatyczną to zbyt duży wydatek. Wysokie wynagrodzenie, ZUS, regularne szkolenia, nieoczekiwane L4, urlopy…

Dzięki firmie Direct IT nie musimy się już tym martwić. Mamy ciągły dostęp do świetnie przeszkolonych specjalistów, którzy się nami opiekują. Serdecznie polecam!

„Easy Sports” Bartosz Grzesiek
ul. Olsztyńska 2
60-416 Poznań

Zawsze pod ręką – na telefon lub email
Masz awarię – dzwoń lub pisz. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Będziemy pracowali tak długo, aż problem zostanie rozwiązany, a ponadto dopilnujemy, aby nie wystąpił ponownie.

Gwarantowane bezpieczeństwo wrażliwych danych firmy
Wprowadzamy krytyczne uaktualnienia systemów antywirusowych oraz oprogramowania, gdy tylko się pojawią. Wszystko po to, aby mieć pewność, że Twój biznes jest chroniony przed przestępcami internetowymi.

Wdrożenie i nadzorowanie systemu wykonywania kopii zapasowych

Przez przypadek skasowałeś plik, zepsuł się twardy dysk w Twoim komputerze, awarii uległ cały serwer? Mając aktualną kopię zapasową istotnych danych firmy, możesz bardzo szybko je odtworzyć.

Świetnie przeszkoleni fachowcy za przystępną cenę
Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii i oprogramowania, możemy nadzorować oraz naprawiać większość usterek zdalnie, bez konieczności przyjazdu bezpośrednio do firmy. Takie rozwiązanie znacznie oszczędza czas, a przede wszystkim koszty!

Jedna, wcześniej uzgodniona miesięczna opłata – wszystkie potrzeby zaspokojone
Nie zapłacisz ani grosza więcej ponad wcześniej ustaloną miesięczną opłatę. Wszystko, co jest potrzebne, aby twój system informatyczny (komputery, drukarki, serwer, sieć komputerowa oprogramowanie…) działał płynnie i bez zarzutu, jest zawarte w pakiecie Direct IT Kompletny.

Wypróbuj nas!

Z naszą 60-dniową 100%-ową gwarancją satysfakcji nie ryzykujesz

Jesteśmy tak pewni, że dzięki naszym usługom infrastruktura informatyczna w Twojej firmie będzie lepiej chroniona, udoskonalona oraz uproszczona, że oferujemy wszystkim naszym Klientom 100%-ową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Jeśli po 60 dniach nie odczujesz, że pomogliśmy Ci usprawnić wydajność systemu informatycznego oraz całej infrastruktury dzięki naszemu planowi Direct IT Kompletny – powiedz nam o tym, a oddamy Ci wszystkie wpłacone pieniądze, co do grosza i bez zbędnych pytań.

Tak! Chcę wiedzieć więcej

Zaufali naszemu doświadczeniu