BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie straty może ponieść Twoja firma w przypadku utraty danych lub dostępu do nich? Ile czasu zajmie ich przywrócenie? Konsekwencje tego mogą zagrozić bezpieczeństwu finansowemu Twojego biznesu, a poważna utrata danych doprowadzić Twoją firmę do dużych strat. Czy jesteś na to gotowy? Dlatego zamiast naprawiać warto zainwestować środki w rozwiązania prewencyjne, które zagwarantują odpowiednią ochronę i niezawodność w zarządzaniu strukturą IT, a co za tym idzie nieprzerwaną pracę procesów biznesowych.

 

Aby móc Ci zapewnić najwyższy poziom ochrony danych rozpoczęliśmy współpracę z firmą Veeam i uzyskaliśmy status Srebrnego Partnera Veeam.

Firma Veeam jest niekwestionowanym liderem w zakresie dostępności i ochrony danych. To czwarty co do wielkości globalny producent oprogramowania służącego do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Z proponowanych rozwiązań korzysta już 294 tysiące klientów na całym świecie, tym samym Veeam chroni już ponad 16 milionów wirtualnych maszyn.

Misją Veeam jest zapewnienie maksymalnej szybkości przywracania maszyn wirtualnych i usług IT w przedsiębiorstwach hiperdostępnych. Oprogramowanie Veeam to nowoczesne i inteligentne narzędzie, które zapewnia większą wydajność, skuteczność i niezawodność w zarządzaniu strukturą IT.

Zastanawiasz się, co Twoja firma może zyskać na współpracy z Direct IT w zakresie bezpieczeństwa danych? Przede wszystkim gwarancję na niezawodną ochronę i dostępność danych oraz szybkie, proste w obsłudze i bezawaryjne odzyskiwanie danych oraz aplikacji w środowiskach zwirtualizowanych.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:

 

Napisz do nas