Sfinansujemy wydatki na infrastrukturę i projekty IT w Twojej firmie!

 

Direct IT pomoże sfinansować Twoje projekty informatyczne oraz inne wydatki na IT, dzięki wyborze formy finansowania takiej jak leasing, najem czy kredyt. Możemy pomóc w finansowaniu każdego Twojego przedsięwzięcia IT! Wielokrotnie wspieraliśmy naszych Partnerów w pozyskiwaniu atrakcyjnych warunków finansowania, począwszy od niewielkich kwot po kilkuset tysięczne inwestycje w IT.

 

Myśląc o rozwoju Twojej firmy możemy Ci zaproponować rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł inwestować w rozwój infrastruktury informatycznej. Oferujemy nowoczesne rozwiązania IT dla firm. Nie chcemy, aby finanse ograniczały Twoje działania dlatego możemy Ci zaproponować korzystne warunki zakupu dzięki usłudze leasingu IT wiodących firm leasingowych. Jako doświadczeni specjaliści IT rekomendujemy firmę GRENKE.

 

GRENKE to partner finansowy dla biznesu. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu GRENKE AG, który powstał w latach 70-tych w Niemczech. GRENKE AG oferuje swoim Klientom szeroką gamę usług: od elastycznych rozwiązań leasingowych, przez produkty bankowe, po faktoring. Obecnie jest to jedna z największych niezależnych firm finansowych notowana na giełdzie we Frankfurcie nad Menem. W Polsce GRENKE finansuje inwestycje poprzez leasing i wspiera rozwój firm oferując faktoring. Ma siedzibę w Poznaniu i 4 biura regionalne.

 • Jeśli szukasz firmy, która dostarczy Tobie najnowszy, niezawodny sprzęt IT oraz inne rozwiązania infrastrukturalne IT, to trafiłeś doskonale! 

 

GRENKE oferuje dostęp na najnowszych technologii, proponując produkty, które są dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i elastyczność, a także profesjonalny zespół sprawiają, że GRENKE jest cenioną i godną zaufania marką na rynku leasingu IT. 

GRENKE finansuje niemal wszystkie urządzenia:

 • sprzęt IT i oprogramowanie
 • materiały eksploatacyjne
 • technologie komunikacyjne
 • sprzęt specjalistyczny
 • systemy monitoringu
 • systemy alarmowe

Decyzję o przyznaniu finansowania możesz otrzymać już po 30 minutach od złożenia wniosku, a minimalna wartość kwoty to 3000 złotych.

GRENKE to minimum formalności, indywidualna obsługa, wsparcie i pomoc na każdym etapie, korzystny leasing, ochrona kapitału firmy, najnowsze technologie i duże możliwości inwestycyjne!

 

Oferta leasingowa GRENKE:

 • Leasing Tradycyjny – najbardziej popularny w Polsce rodzaj umowy leasingowej z opcją lub obowiązkiem wykupu, okres leasingowania nawet do 60 miesięcy!
 • Leasing Nowoczesny – wynajem produktu; firma płaci miesięczne raty, a następnie ma możliwość wymiany produktu na nowszy.
 • Linia leasingowa FLEXLINE – możliwość podpisania umowy, promesy leasingowej, która ułatwi cykliczny zakup sprzętów w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
 • leasing online – możliwość załatwienia formalności online.

 

Skontaktuj się z Direct IT pod adresem: w celu zawarcia umowy leasingowej z GRENKELEASING SP. Z O.O.!

 

Źródło:

Grenkeleasing

 

Napisz do nas