G+

System wykonywania kopii zapasowej

Czy dane w Twojej firmie są bezpieczne?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w natłoku różnych spraw możemy w ogóle nie myśleć o tym, żeby robić regularne kopie zapasowe istotnych ustawień i konfiguracji systemu oraz plików. W końcu komputery są nowe, wszystko działa i nie było z tym problemów… Do czasu.

Sprzęt komputerowy to tylko sprzęt – ulega awariom. Nie wspominając już o czynniku ludzkim – zalanie kawą, kradzież, upadek, przypadkowe skasowanie lub nadpisanie pliku…

Być może posiadasz w swojej firmie system wykonywania kopii zapasowej, ale…

Czy jesteś pewny, że bez względu na to, co się stanie z komputerem, serwerem, stacją roboczą, Twoje dane są bezpieczne i możesz je łatwo odtworzyć?

Alarmująco często spotykamy się z przypadkami, gdzie pomimo tego, że firma posiada system tworzenia kopii zapasowych, nie wykonywano ich od miesięcy lub nie skopiowano wszystkich krytycznych danych lub – co gorsza – aplikacja wykonująca kopie zapasowe uległa awarii i tworzyła kopie z krytycznym błędem. Efekt – przestój w pracy, straty finansowe, nadszarpnięty wizerunek wśród klientów…

Statystyki pokazują, że wielu małym i średnim firmom jest niezwykle ciężko przetrwać utratę kluczowych danych przedsiębiorstwa lub dłuższy przestój spowodowany awarią serwera.

 • 70% małych firm, które doświadczyły poważnej utraty danych, zbankrutowało w ciągu 12 miesięcy od zaistniałego wydarzenia.
  (Contingency Planning, Strategic Research Corp and DTI/PWC, 2004)
 • 50% firm bez efektywnego planu utrzymania ciągłości informatycznej, po poważnej awarii ogłosiło upadłość.
  (Deloitte & Touche, 2008)

Nie czekaj, aż będzie za późno…

…aby odkryć, że system wykonywania kopii zapasowej w Twojej firmie nie działa poprawnie. Zadzwoń już dziś, aby otrzymać bezpłatną ocenę Twojej aktualnej strategii tworzenia kopii zapasowych.

Chcę wiedzieć więcej…

Direct IT backup system – specjaliści od ochrony
cennych danych w firmie

Weryfikacja obecnego lub stworzenie nowego planu wykonywania kopii zapasowych

 • Jak dużą ilością danych dysponujesz?
 • W jakim tempie zwiększa się ich ilość?
 • Czy przepisy prawne dotyczące Twojej branży lub firmy zobowiązują Cię do przechowywania określonych danych?
 • Jak długo?
 • Jaką ilość danych może utracić Twoja firma bez uszczerbku na swojej kondycji?

To tylko kilka z wielu pytań, które pozwolą wprowadzić w Twojej firmie efektywny plan tworzenia kopii zapasowych.

Wdrożenie rozwiązań sprzętowych
Potrzebujesz bardziej niezawodnego sprzętu, dostosowanego do wielkości firmy? Dzięki umowom podpisanym z największymi dystrybutorami, oferujemy sprzęt po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dzienne kopie – abyś czuł się bezpieczny
Kiedy system zidentyfikuje, że pojawiły się nowe dane lub wprowadzono zmianę w ustawieniach, automatycznie utworzy ich kopię. Zyskasz poczucie bezpieczeństwa i spokoju – dane są zawsze aktualne i łatwe do odtworzenia.

Proste regularne raporty – abyś miał pewność
W naszych comiesięcznych, prostych raportach otrzymasz potwierdzenie, że kopie zapasowe zostały wykonane poprawnie oraz że przeprowadzono test ich odzyskiwania. Wszystko po to, abyś miał pewność.

Czas zadbać o bezpieczeństwo danych Twojej firmy!

Zadzwoń teraz pod numer +48 61 646 08 70, aby uzyskać pewność, że dane firmy są bezpieczne i otrzymać:

 • niezobowiązujący, bezpłatny audyt aktualnej strategii wykonywania kopii zapasowych w Twojej firmie.
 • propozycję usługi Direct IT backup system, dopasowaną do wielkości Twojej firmy oraz obecnej infrastruktury – tak abyś mógł podjąć świadomą decyzję czy to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Chcę wiedzieć więcej

Zaufali naszemu doświadczeniu