ZASILACZE AWARYJNE

 

Często zdarza się, że dopiero awaria lub przerwa w zasilaniu uzmysławia nam, jak wiele procesów w firmie jest uzależnionych od stałego dopływu energii elektrycznej. W przypadku jej braku nie działają komputery w biurze, routery, przez co nie ma dostępu do internetu. W konsekwencji Twój biznes narażony jest na przestój i nierzadko na straty finansowe i/lub wizerunkowe. Dopiero “po fakcie” zdajemy sobie sprawę z tego, że mogliśmy tego uniknąć.

 

Komputery i urządzenia są bardzo wrażliwe na wszelkie zakłócenia sieci energetycznej i warto zabezpieczyć je przed wszelkimi incydentami. Sprzęty ulegają usterkom nie tylko z powodów dużych awarii energetycznych. Czasem wystarczy jedynie niewielka zmiana napięcia prądu i część naszych danych, które dopiero wprowadziliśmy do komputera może zostać utracona.

Tych wszystkich problemów można uniknąć dzięki zasilaczom awaryjnym. Oto niektóre korzyści wdrożenia UPS w firmie:

  • podtrzymanie zasilania wrażliwych sprzętów, odbiorników
  • ciągłość pracy systemów informatycznych i urządzeń
  • bezpieczeństwo danych
  • minimalizowanie ryzyka uszkodzenia sprzętu
  • podtrzymanie działania systemów w razie awarii do momentu przywrócenia poprawnej pracy działania prądu/zasilania

Wybór idealnego sprzętu zasilającego najlepiej zlecić fachowcom. Specjaliści z Direct IT pomogą wdrożyć odpowiednie urządzenia, dostosowane specjalnie do infrastruktury informatycznej w Twojej firmie.

 

APC

 

EVERVERTIV

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się szczegółów: 

 

Napisz do nas