G+

Kariera

Aktualnie prowadzimy nabór na dwa stanowiska pracy,  Administratora IT oraz Handlowca IT

Administrator IT

Osoba ta będzie odpowiedzialna za utrzymanie i rozwój serwerowej infrastruktury informatycznej klientów Direct IT.

Obowiązki:

  • administrowanie infrastrukturą klientów Direct IT, w szczególności serwerami z rodziny Windows Server oraz MS SQL
  • efektywne rozwiązywanie problemów i wsparcie dla zespołu Help Desk
  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji
  • wdrażanie nowych rozwiązań realizacja projektów z zakresu rozwoju i zabezpieczeń systemów serwerowych w technologiach MS Windows
  • prace optymalizacyjne związane z analizą i podnoszeniem wydajności

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne
  • minimum trzy lata doświadczenia w administrowaniu środowiskiem serwerowym Windows Server oraz relacyjnymi bazami danych MS SQL
  • znajomość rozwiązań High Availability, Disaster Recovery, Load Balancing
  • znajomość zagadnień sieciowych ( TCP/IP )
  • znajomość systemów monitoringu Nagios lub Zabbix
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem danych, w tym systemów wykonywania kopii zapasowych
  • umiejętność pisania dokumentacji odpowiedzialność i właściwa organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy zespołowej
  • poczucie humoru

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • udział w innowacyjnych projektach o zasięgu międzynarodowym
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego pracę w młodym, dynamicznym, zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia

Handlowiec IT

Osoba ta będzie odpowiedzialna za skuteczną sprzedaż B2B usług informatycznych, standardów sprzętowych, oprogramowania.

Obowiązki:

  • samodzielne i efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nowych rynków zbytu.
  • identyfikacja potrzeb biznesowych klientów
  • sprawne przeprowadzanie procesu sprzedażowego
  • budowanie, utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia sprzedaży w branży IT
  • umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów
  • umiejętność budowy perspektywicznych relacji z klientami
  • odpowiedzialność i właściwa organizacja pracy
  • umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych
  • znajomość języka angielskiego, obsługi komputera, prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i umiejętność pracy zespołowej oraz poczucie humoru
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • szkolenia

Kogo szukamy?

  • prawdziwych pasjonatów IT,
  • proaktywnych, wychodzących z inicjatywą,
  • osób, które świetnie radzą sobie w kontaktach z innymi,
  • …są z Poznania i okolic.

Twoje CV powinno zawierać:

  • informacje o wykształceniu i zdobytych certyfikatach,
  • szczegółową listę kwalifikacji,
  • opis przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej,
  • klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

CV prześlij na:
email: kariera@directit.pl

Klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Direct IT Sp. z o.o., ul. Goździkowa 6, 60-175 Poznań zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.)