Pomoc

Kontakt

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

Opiekun Klienta Biznesowego / Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

(Poznań biuro i biuro Klienta / UoP)

Do dynamicznie rozwijającego się działu handlowego poszukujemy osób odpowiedzialnych za opiekę nad klientami Direct IT oraz skuteczną sprzedaż B2B rozwiązań informatycznych, sprzętu oraz oprogramowania

Obowiązki:
  • budowanie, utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami
  • identyfikacja potrzeb biznesowych klientów
  • opracowywanie wspólnie z działem technicznym projektów związanych z infrastrukturą informatyczną, rozwiązaniami informatycznymi
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprawne przeprowadzanie procesu sprzedażowego
  • aktywna sprzedaż w sektorze B2B
Wymagania:
  • minimum dwa lata doświadczenia sprzedaży w branży IT lub doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną bądź udział w projektach IT
  • bardzo dobra znajomość elementów infrastruktury informatycznej
  • umiejętność budowy perspektywicznych relacji z klientami
  • odpowiedzialność i właściwa organizacja pracy
    umiejętność
  • przeprowadzania negocjacji handlowych
  • sprawne posługiwanie się pakietem Google Workspace lub Microsoft 365
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i umiejętność pracy zespołowej oraz poczucie humoru
    komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • satysfakcjonującą pracę nastawioną na długoletnie współdziałanie
  • interesujący, prosty system wynagrodzeń bez limitów
  • jasną ścieżkę rozwoju, opartą o indywidualne kompetencje
  • szkolenia zawodowe
    pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • przyjazną, komfortową atmosferę pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • ubezpieczenie NNW
  • możliwość pracy hybrydowej

Kogo szukamy?
Poszukujemy osób, które:
  • są empatycznymi opiekunami z pasją do IT,
  • są proaktywne i chętnie wychodzą z inicjatywą,
  • dobrze czują się w kontaktach z innymi,
  • mieszkają w Poznaniu lub okolicach.
Twoje CV powinno zawierać:
  • informacje o wykształceniu,
  • szczegółową listę kwalifikacji,
  • opis przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej,
CV prześlij na:

email: [email protected]

Administratorem danych osobowych jest Firma Direct IT sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej.

Twoje dane co do zasady przetwarzane są wyłącznie przez nas i naszych pracowników/współpracowników. Dane ze względów technicznych mogą być powierzane dostawcom usług hostingowych, a także firmom księgowym, kancelariom prawnym i firmom kurierskim. Twoich danych nie przekazujemy do państw trzecich, tj. państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

W związku z przetwarzaniem danych masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych a także prawo do przenoszenia danych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.