G+

O nas

Pozwól specjalistom zadbać o szybkie i sprawne funkcjonowanie Twojego IT

Główną działalnością Direct IT jest świadczenie profesjonalnych usług outsourcingu IT (obsługa informatyczna) małym i średnim firmom, po atrakcyjnej, dopasowanej do wielkości cenie.

Najpierw staramy się poznać firmę od podszewki, aby następnie zaproponować najbardziej dopasowaną i efektywną obsługę informatyczną, narzędzia oraz systemy – w ramach Twojego budżetu.

Misja firmy

Dbamy o wydajność, szybkość, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo sprzętu informatycznego, który wspiera działalność biznesową naszych Klientów.

7 powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług


1. Utrzymanie ciągłości to priorytet
W dzisiejszych czasach firma bez sprawnie działającego sprzętu informatycznego nie jest w stanie wydajnie funkcjonować. Większości awarii da się uniknąć poprzez regularne nadzorowanie, konserwacje i aktualizacje. My to po prostu robimy.

uslugi-it-poznan_32. Jedna stała, atrakcyjna cena
Za nasze wsparcie i obsługę płacisz zawsze stałą, wcześniej ustaloną miesięczną kwotę. Bez ukrytych kosztów i drobnego druku. Dzięki temu, jednocześnie możesz oszczędzać i łatwiej planować.

3. Świetnie przeszkoleni specjaliści
Korzystając z usług naszych specjalistów masz pewność, że oprócz wiedzy technicznej (teoretycznej) mają bardzo duże doświadczenie praktyczne. Pod swoimi skrzydłami mamy szereg poznańskich firm oraz kilka bardzo dużych realizacji.

4. Techniczne rzeczy prostym językiem
Wiemy, jak skomplikowany może być żargon informatyczny. Dlatego w rozmowie z Klientami pamiętamy o byciu ludźmi i komunikowaniu się prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.

uslugi-it-poznan-35. Pracujemy, aż naprawimy
Nagła awaria? Będziemy pracowali tak długo, aż zostanie usunięta. Ponadto dopilnujemy, aby podobne zdarzenie nigdy więcej nie wystąpiło.

6. Zdalnie i szybko
Dzięki zaawansowanej technologii, umożliwiającej zdalną naprawę, jesteśmy w stanie bardzo szybko rozwiązać większość problemów komputerowych, bez konieczności przyjazdu do firmy. To rozwiązanie oszczędza czas i pieniądze.

uslugi-it-poznan-17. Wypróbuj zanim kupisz
Nie lubimy kupować kota w worku. Nasi Klienci też. Dlatego każda z naszych usług jest poprzedzona bezpłatnym audytem/doradztwem/wsparciem. Poznaj nas i dopiero wtedy zdecyduj czy jesteśmy firmą, z którą chcesz współpracować.

Zaufali naszemu doświadczeniu