Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko pracownika działu handlowego

Handlowiec IT

Do dynamicznie rozwijającego się działu handlowego poszukujemy osób odpowiedzialnych za skuteczną sprzedaż B2B usług informatycznych, sprzętu oraz oprogramowania

Obowiązki:

  • identyfikacja potrzeb biznesowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprawne przeprowadzanie procesu sprzedażowego
  • budowanie, utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia sprzedaży w branży IT
  • umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów
  • umiejętność budowy perspektywicznych relacji z klientami
  • odpowiedzialność i właściwa organizacja pracy
  • umiejętność przeprowadzania negocjacji handlowych
  • sprawne posługiwanie się MS Word oraz MS Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność i umiejętność pracy zespołowej oraz poczucie humoru
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz atrakcyjnego systemu prowizyjnego
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do najnowszych technologii

Kogo szukamy?
Poszukujemy osób, które:

  • są prawdziwymi pasjonatami IT,
  • są proaktywne i chętnie wychodzą z inicjatywą,
  • dobrze czują się w kontaktach z innymi,
  • mieszkają w Poznaniu lub okolicach.

Twoje CV powinno zawierać:

  • informacje o wykształceniu,
  • szczegółową listę kwalifikacji,
  • opis przebiegu dotychczasowej kariery zawodowej,
  • klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

CV prześlij na:
email: [email protected]

Ważne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych jest Firma Direct IT sp. z o.o. Jeżeli prześlesz nam swoje CV, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej. Twoje dane co do zasady przetwarzane są wyłącznie przez nas i naszych pracowników/współpracowników. Dane ze względów technicznych mogą być powierzane dostawcom usług hostingowych, a także firmom księgowym, kancelariom prawnym i firmom kurierskim. Twoich danych nie przekazujemy do państw trzecich, tj. państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.  W związku z przetwarzaniem danych masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych a także prawo do przenoszenia danych. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Napisz do nas